Lithoss SELECT

lithoss selectJedinečný design od Lithossu v kombinaci s exklusivním ručně opracovaným povrchem, jako například kartáčovaná nerezová ocel, leštěný chrom, mosaz nebo antik bronz, které se snadno integrují do libovolného interiéru.
Slogan „Vyber si z nadčasového designu“ posiluje nadčasový charakter našich designových vypínačů.

 

Lithoss IMMIX

lithoss immixSlogan „Představit si & Mixovat“ je přesný: Vyberte si barvu a/nebo povrch, které se vám nejvíce líbí a zkombinujte to. Zcela dle vašich představ. Příklady možných kombinací jsou: Bílá & Chrom, Ocel & Fusain, černý & bílá. Existuje přes 50.000 možných kombinací, ze kterých si můžete vybrat a vytvořit tak vlastní osobní vypínač. Překvapte nás vaší kreativitou.

 

Lithoss ILLUME

lithoss illumeProduktová řada ILLUME kombinuje dohromady funkci spínání, technologie a osvětlení v jednom elementu.  Rámeček propouští světlo ven přes čtyři strany, aby vytvořil atmosféru. „Žhnutí ve tmě“ vytváří individuální náladu v každé místnosti, a je jedno zda se jedná o jasně bílé, tmavě červené, teplé oranžové a nebo výrazné modré  světlo. Vypínač v kombinaci s orientačním světlem přináší živou fantazii.

 


Lithoss PIANO

lithoss pianoVypínače a zásuvky nehrají ve vnitřním vybavení podstatnou roli. Jedná se o technickou nutnost a mají být co nejvíce funkční. Lithhos přináší s řadou PIANO nové impulsy a bere si za vzor klávesnici z klavíru s jejími černými a býlími klávesami. Tvar je netrámečkový, minimalistický a přímočarý. Vypínače a zásuvky jsou vyráběny ze špičkového kompozitního materiálu s hodnotnýmu minerálními látkami. Povrch působena  dotek hodnotně a ušlechtile – stejně jako působí Lithoss kolekce Classic.

 

TECHNICKÉ INFORMACE

Vypínače Lithoss obsahují fyzická tlačítka, která lze mačkat a která mají on-off funkci nebo funkci smívače (s patřičným modulem)

Co se týče sítí, existují tři varianty:

     - 250 V (standard 230 V síťové napětí)
     - 24 V (pro použití u řízení inteligentních domů)
     - KNX kompatibilní (KNX kontrolní systémy na bázi inteligentních domů).