LITHOSS ČESKÁ REPUBLIKA

Nyní je čas, kdy můžete designové vypínače a zásuvky Lithoss obdivovat nejen v západoevropských designových časopisech, ale i ve vaší domácnosti.
Nabízíme kompletní produktovou řadu Lithoss. Kromě vypínačů, si můžete koupit rámečky, které jsou kompatibilní s většinou produktů hlavních výrobců modulárních systémů "(např Legrand, Bticino).  Rámeček tak dodá Lithoss a vy do něj vložíte modul dle vlastního výběru (TV/SAT, Internet, telefon, …)

Ohledně nabídky nás kontaktujte:
Jan Veselý
Tel: 725 442 942
Email: info@designovevypinace.cz

LITHOSS

Lithoss je obchodní jméno pro množství DESIGNOVÝCH vypínačů a zásuvek. Vypínače a zásuvky, které Lithoss vyrábí, se stávají něčím více, než jen prostředkem pro zapínání světla nebo pro přivedení elektřiny.
Design je čistý, střízlivý a jednoduchý. Jeho krycí desky je možné kombinovat téměř se všemi modulárními produkty (zásuvky, telefom, internet,….).
Lithoss se specializuje na nabídku produktů, které se mohou být stát součástí téměř každého interiéru, ať už klasického a nebo moderního.
Lithoss vám nabízí špičkové produkty jejichž exkluzivita jede ruku v ruce s puntíčkářsky přesným výrobním procesem. Každá deska je po strojovém zpracování dále ručně opracovávána. To znamená, že každá deska je unikátní.
Známí architekti jako Jean Nouvel, Andree Putmane, Alvaro Siza, Piet Boon zvolily produkty Lithoss v celé řadě projektů – jako např. Crown Plaza (Brussels), Puerta America (Madrid) and the Wellness Centra.

DESIGN

Jestliže použijete jeho matematickou definici, je čtverec pravoúhlý rovnoběžník se shodnými stranami. Ale ve světě Lithoss má tato forma jedinečné postavení. Návrhář Bart Spillemaeckers viděl ve čtverci základní prvek, z něhož by mohl vytvořit výjimečnou řadu vypínačů a zásuvek. Lithoss design je zarážející projev citu pro estetiku. Vypínač se často zdá triviálním prvekem v interiéru, který pro mnoho lidí není důležitý. Svou řadou vypínačů a zásuvek však Lithoss dokazuje, že je tento názor špatný. Jen opravdu těžké najít design vypínačů a zásuvek, které by do interiéru zapadli tak, jako to dokáže Lithoss. Spínače a zásuvky se tak staly víc než jen prostředkem pro zapínání světla nebo pro přivedení elektřiny.
Lithoss může být montován na stěnu, ale lze ho zabudovat i do povrchu stěny. Tvar vypínače se tak stává součástí celku a vytváří vyvážený prostor. Design Lithoss je mimo jiné vítězem Design Plus, Red Dot Design Award a Good Design Award (Chicago).

MATERIÁLY

Přirozená jednoduchost designu začíná ve výběru materiálu. Kartáčovaná nerezová ocel je přírodní materiál, který je speciálně upraven, aby měl jedinečnou schopnost absorbovat světlo. To jí umožňuje, aby odrážela barvu a objekty v blízkosti osobitým způsobem. Krycí desky Lithoss jsou k dispozici ve velké šíři materiálů a povrchových úprav a tato řada se neustále rozšiřuje. To umožňuje designérům vybrat pro každý interiér vhodnou povrchovou úpravu, ať již hledají kontrast nebo splynutí s interiérem.

MODULARITA

Navzdory výrazným estetickému přístup k tomuto každodennímu produktu, Lithoss nikdy neztrácí ze zřetele základní, funkční aspekt vypínače. Lithoss je skutečný chameleon; krycí desky lze kombinovat téměř s každým Bticino a Legrand modulem.  Při individuálním požadavku mohou být texty a symboly naneseny na vypínače a sítotiskem a nebo přímo vyryty na desky. Tím je zajištěno, že je každý kryt jedinečný. Pro montáž do zdi byla vyvinuta speciální sada, která umožní jednoduchou montáž.
Stejně jako nízkonapěťová verze, umožňuje model pro 250V použití při renovacích. Výsledkem naší inovace a flexibility je spolupráce s ostatními systémy jako je BOSE nebo centrální vysávání. LED modul je možné použít k vytvoření stylového označení vypínačů.